Logo Printen Logo RSS logo facebook

Medewerk.st.ers van Amazone

Het team van Amazone zet zich iedere dag enthousiast in voor de bevordering van gelijkheid tussen vrouwen en mannen. We opereren vanuit het hart van het Amazonehuis, en bouwen mee aan de begeestering en krachtige ziel van de vrouwenbeweging.

Directie

Marleen Teugels, Directrice
+32 2 229 38 00 - m.teugels@amazone.be
Delphine Dheedene, Directieassistente
+32 2 229 38 54 - d.dheedene@amazone.be

Communicatie, Projecten en Fondsenwerving

Eline Huygens, Medewerkster Communicatie, Projecten & Fondsenwerving (niet beschikbaar op vrijdag)
+32 2 229 38 65 - e.huygens@amazone.be

Documentatiecentrum Genderbeleid

Inge Van der Stighelen, Medewerkster Documentatiecentrum
+32 2 229 38 02 - i.vanderstighelen@amazone.be
Katrien Heulsen, Medewerkster Documentatiecentrum
+32 2 229 38 07 - k.heulsen@amazone.be
Virginie Tumelaire, Medewerkster Documentatiecentrum
+32 2 229 38 30 - v.tumelaire@amazone.be

Congrescentrum & Restaurant Amazone

Onthaal
Blaise Tshiamala Ekwaki, Medewerker onthaal
+32 2 229 38 00 - b.tshiamalaEkwaki@amazone.be
Amal Amani, Medewerkster onthaal
+32 2 229 38 00 - a.amani@amazone.be
Marie-Anne Pharazijn, Medewerkster Onthaal & Boekingen
+32 2 229 38 00 - m.pharazijn@amazone.be


Boekingen
Rachida Zaïdi, Verantwoordelijke Onthaal, Boekingen & Beheer van het gebouw
+32 2 229 38 94 - +32 2 229 38 00 - r.zaidi@amazone.be
Asmae Rahali, Medewerkster Onthaal & Boekingen
+32 2 229 38 94 - +32 2 229 38 00 - a.rahali@amazone.be
Thomas De Backer, Administratief en logistiek medewerker
+32 2 229 38 00 - t.debacker@amazone.be


Keuken en zalen
Yvan Vande Velde, Verantwoordelijke PIOW, Catering & Coaching van het personeel
+32 2 229 38 35 - Y.VandeVelde@amazone.be

Aysun Saglam, Keukenchef
+32 2 229 38 35 - a.saglam@amazone.be
Rita Bordui, Zaal
+32 2 229 38 00
Lili Tshibayi, Commis
+32 2 229 38 00

Logistiek en Boekhouding

Barbara Verschuere, Medewerkster Boekhouding, Informatica en Financiële rapportage
+32 2 229 38 88 - B.Verschuere@amazone.be
Thomas De Backer, Administratief en logistiek medewerker
+32 2 229 38 00 - t.debacker@amazone.be